PL EN DE SE

Proces technologiczny

Cięcie i odizolowanie przewodówCięcie i odizolowanie przewodów

Oferując dla Państwa najwyższej jakości wiązki kablowe, pragniemy przedstawić usługę, jaką jest cięcie i odizolowanie przewodów. Posiadając przystosowany do pracy park maszynowy, a także mając niezbędną wiedzę w zakresie tych prac, dajemy Państwu gwarancję zadowolenia i produktów, które w pełni spełnią Wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi, jesteśmy w stanie zaoferować odizolowanie przewodów każdego typu i rodzaju.

 

KABLEX- firma stawiająca na jakość.

Szukając usług z branży kablowej, oferujemy wiązki kablowe i usługi, które są Państwu w danej chwili potrzebne.

 

Obróbka kabli wielożyłowychObróbka kabli wielożyłowych

Poszukując odpowiedniego rozwiązania dla kabli wielożyłowych, oferujemy dziś pełną ich obróbkę. Tworząc dla Państwa wiązki kablowe, dajemy jakość i rozwiązania, które spełnią się w danym zastosowaniu. Profesjonalna obróbka kabli wielożyłowych, zapewniająca trwałe, solidne i dobre produkty, które Państwu oferujemy. Dzięki stosowanym narzędziom i najlepszemu parkowi maszynowemu, gwarantujemy pełną obróbkę wykonaną wedle Państwa wzorów lub stosownej dokumentacji.

 

KABLEX- firma ciesząca się dobrą opinią na rynku

Szukając produktów i usług z branży kablowej, zapewniamy Państwu wiązki kablowe i rozwiązania, które okażą się być produktem godnym Państwa pieniędzy.

 

Cięcie przewodów wstążkowych z zaciskiem złącz typu IDC,Micro-Match,PicoFlex

Oferując usługę, jaką jest cięcie przewodów wstążkowych z zaciskiem złącz IDC potrzebne są nowoczesne i zaawansowane technologie, pełna dokładność i precyzja. Nasza firma, jako lider w świecie kabli, oferuje Państwu i w tym zakresie jakość, jaka będzie w stanie spełnić Wasze potrzeby, oczekiwania i wymagania. Wiązki kablowe potrzebne są nam niemal w każdym miejscu i przy każdym zastosowaniu. Używając przewodów wstążkowych, tworzymy miękkie i elastyczne, a co najważniejsze gotowe do zastosowania produkty.

 

KABLEX- firma dająca ogromne możliwości i najlepsze rozwiązania.

Jeśli szukają Państwo firmy z doświadczeniem, renomą i świadczoną najwyższą jakością, na pewno nasza działalność jest w tym zakresie doskonała.

 

Cynowanie końcówek przewodówCynowanie końcówek przewodów

Zastosowanie kabli, w każdej niemal dziedzinie wymaga odpowiedniego ich dostosowania. Na pewno bardzo ważną i oszczędzającą czas w dalszej produkcji jest usługa pobielaniakońcówek przewodów.Do cynowania używamy cyny bezołowiowej. Nasza firma pragnie dziś Państwu i taką usługę zaoferować. Mając sztab doświadczonych i wyszkolonych ludzi, a także narzędzia i najlepsze rozwiązania, realizujemy wszelkie, nawet najbardziej czasochłonne zlecenia. Państwo zamawiają-my wykonujemy. Doskonale wiązki kablowe, które sprawdzą się w każdym miejscu i czasie.

 

KABLEX- daje Państwu produkty godne Waszych pieniędzy

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na nasze wiązki kablowe i usługi, dzięki którym najwyższa jakość jest na wyciągniecie rąk.

 

Lutowanie

Lutowanie, jak każdy doskonale wie, jest to metoda trwałego łączenia metalowych elementów za pomocą specjalnego spoiwa zwanego lutem.Do lutowania używamy cynybezołowiowej. Działając w branży kablowej, pragniemy zaoferować Państwu lutowanie wszelkiego rodzaju wiązek i przewodów, wedle stosownych schematów, wzorów i opracowań. Realizujemy wszelkie zlecenia i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dać Państwu gotowe produkty do zastosowania w Waszej przestrzeni domowej, biurowej, handlowej czy produkcyjnej

 

KABLEX wie, że najważniejszy jest klient

Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda współpraca z godnym uwagi partnerem biznesowym, postaw na nas, a z pewnością tego nie pożałujesz.

 

Zakuwanie końcówek (konektorów)Zakuwanie końcówek kabli

Oferując Państwu produkty z grupy wiązki kablowe, świadczymy również i szereg usług, dzięki którym produkty te zostaną dostosowane do Państwa potrzeb i wymogów. Zajmując się produkcją różnego rodzaju kabli, oferujemy również i zakuwanie końcówek dostosowanych do konkretnych projektów i rozwiązań. Nieprzerwana rozbudowa parku maszynowego, wciąż podnoszone kwalifikacje naszego personelu, szeroki asortyment pras iaplikatorów- to wszystko sprawia, że nie ma dla nas zleceń, których byśmy nie mogli się podjąć. Oferujemy atrakcyjne ceny i pełne Państwa zadowolenie.

 

KABLEX- wie, że najwyższa jakość usług, to pełne zadowolenie klientów

Wybierz firmę, która posiada doświadczenie i wiedzę, która wie, że jakość to sukces, na jaki trzeba pracować całe życie.

 

Układanie wiązek kablowych

Oferowane przez naszą firmę wiązki kablowe mają zastosowanie w wielu branżach i obszarach rynku rozwijającej się techniki. Niezależnie, czy w grę wchodziłaby automatyka, elektronika, czy też energetyka, wiązki kablowe i łączenie części składowych, jakie wchodzą w skład konkretnego urządzenia jest niezbędne. Dziś pragniemy Państwu zaoferować układanie wiązek kablowych, dając jakość, zadowolenie i satysfakcję wyboru ze współpracy z naszą firmą. Ze względu na ogromną ilość złączy, monterzy wiązek kablowych są osobami niezbędnymi w firmie specjalizującej się kablami. My takich zatrudniamy, dając Państwu gwarancję zadowolenia i jakości, godnej Waszych pieniędzy.

 

KABLEX- postaw na ludzi z doświadczeniem i umiejętnościami

Wybierz firmę, która wie, co znaczy jakość na najwyższym poziomie i produkcja wiązek kablowych, dających Państwu rozwiązania, o jakie zabiegacie.

 

Ucinanie i formowanie komponentów taśmowychUcinanie i formowanie komponentów taśmowych

Komponenty taśmowe mają zastosowanie w każdego typu produkcji. Czy wyobrażalibyśmy sobie bowiem sprawne funkcjonowanie firmy produkcyjnej bez odpowiednich komponentów taśmowych? Z całą pewnością nie! Nasza firma pragnie dziś zaoferować państwu ucinanie i formowanie komponentów taśmowych, wedle Państwa potrzeb, oczekiwań i wymagań. Wiadomo, iż w zależności od rodzaju produkcji, konkretnych maszyn, czy stosownego ustawienia parku maszynowego, komponenty taśmowe muszą mieć inną długość, inną powierzchnię, inne zastosowanie. Oferujemy pełną obróbkę komponentów taśmowych, dostosowaną do wymogów, jakie potrzebuje Państwa firma.

 

KABLEX- doskonale wie, jak spełniać potrzeby klientów

Postaw na firmę, dzięki której Twoja działalność będzie wznosiła się po szczeblach kariery zawodowej. Wybierz odpowiednio partnera i walcz o swój sukces.

 

Testowanie elektryczne na zwarcie i kolejność połączeń

Świadcząc swoje usługi w branży kablowej i szeroko pojętej elektronice, testy bezpieczeństwa elektrycznego stanowią jeden z elementów, który musi znaleźć się w wachlarzu ofertowym danej firmy. My, jako ludzie, którzy od wielu już lat pracują w tej branży, oferujemy dziś testowanie elektryczne na zwarcie i kolejność połączeń. Wszystkie produkty, które wychodzą spod naszych rąk, są odpowiednio testowane i sprawdzane, tak, aby zagwarantować Państwu godne uwagi rozwiązania, które z pewnością okażą się idealną dla Was inwestycją.

 

KABLEX- stawia na jakość i na zadowolenie klientów

Wybierz firmę, która ma dla Ciebie najlepsze rozwiązania i godne uwagi ceny produkty.